ROGZ GRINZ Míč se zuby 7,8 cm

Balónek ROGZ GRINZ pro psy velký 7,8cm ROGZ GRINZ je hračka pro psa v podobě vtipného míčku s úsměvem, vyrobený z tvrzené odolné gumy. Míček Grinz se velmi dobře odráží, plave...
Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Petissimo Kft.

Do 2 týdnů • Více variant13 neověřených recenzíDalší informace

Materiál
gumové
Barva
růžové
Typ hračky
míčky

• , zakoupeno v SUPER ZOO

• Kvalitní materiál, který vydrží zuby německého ovčáka. Při naplnění piškoty mu vydrží na hraní na dlouhou dobu.
    • Trochu se opotřebovává barva zubech, ale s tím se musí u hračky pro psa počítat.

Za mě jsem nečekala při objednávání, že by vydržel první den, ale po vyzvednutí objednávky a prvním pohledu jsem byla mile překvapena kvalitou materiálu ze kterého je vyroben. Pes je z něj nadšený a doma taky, dokáže se s ním zabavit na dlouhou dobu a nezlobit.

• , zakoupeno v ROGZ.CZ

• Vždy nás pobaví, když na nás hafan ukáže zoubky balonku v tlamičce, je z pevného materiálu a dobře skáče
    • O ničem nevím

růžové
Typ hračky
míčky

Balónek ROGZ GRINZ pro psy velký 7,8cm

ROGZ GRINZ je hračka pro psa v podobě vtipného míčku s úsměvem, vyrobený z tvrzené odolné gumy. Míček Grinz se velmi dobře odráží, plave a lze ho naplnit pamlskem pro Vašeho psa.

ROGZ GRINZ jsou vtipné míčky se zubatým úsměvem. Míčky jsou vyrobené z odolné, tvrzené a zdravotně nezávadné gumy v několika barvách.

Míček ROGZ GRINZ lze naplnit pamlsky pro Vašeho psa. Při hře se Váš mazlíček více zabaví a vystačí si sám.

Dostatečně měkký, aby neporanil

• , zakoupeno v SUPER ZOO